Owoce morza na potencję

Zastanawiałeś się nad tym, dlaczego w romantycznych filmach bohaterowie na randce rozkoszują się owocami morza? Ponieważ już od dawna są one rozsławione na całym świecie jako naturalny afrodyzjak! Dania z ryb oraz skorupiaków pomagają utrzymać libido na zadowalającym poziomie, podnoszą one także ochotę na seks. Warto zwrócić uwagę także na zioła i przyprawy. Papryczki chili, czy imbir wniosą nieco pikanterii nie tylko do Twojego dania, ale także do sypialni. Jeśli zdecydujesz się na romantyczną kolację z afrodyzjakami, nie zapomnij o winie. Wypij jednak nie więcej, niż dwie lampki!

Odpowiednia dieta a libido

Nikogo dziś nie trzeba specjalnie przekonywać do jedzenia owoców i warzyw. Zastanawiasz się, które owoce korzystnie wpływają na potencję? Czy są one łatwo dostępne? Dobra wiadomość brzmi: tak! Wspaniały wpływ na libido i potencję mają banany, brzoskwinie, morele, czy granaty. Wart zaprzyjaźnić się także z selerem i pietruszką. Znajdziesz je niemal w każdym sklepie spożywczym! Duża ilość owoców i warzyw w diecie świetnie wpływa na ogólne samopoczucie, a to ma ogromne znaczenie także dla życia seksualnego.

Ryby i afrodyzjaki

Specjalne miejsce wśród dań dobrych na potencję zajmują ryby. Zawierają one cenne tłuszcze i kwasy, które poprawiają sprawność seksualną. Naturalne afrodyzjaki to także truskawki, najlepiej w kultowym duecie z szampanem. Wspaniałym pomysłem będą także truskawki w czekoladzie, która także wspaniale podnosi libido. Pamiętaj, że zdrowa dieta jest efektywna wówczas, gdy stosujesz ją konsekwentnie i długotrwale. Twój organizm z pewnością będzie Ci za nią wdzięczny!